$843.00
CENTURY VSKA TAC 762X39 30RD
2 in stock
- Description
- Additional information
Description
Century VSKA Tactical MOE 7.62X39 Magpul MOE Grip, Magpul MOE AK Stock, Magpul MOE Handguard 1x30Rd Mag
Additional information
| UPC | 787450777743 |
|---|---|
| Manufacturer | Century Arms |
| Manufacturer Part Number | RI4377-N |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16.5" |
| Caliber/Gauge | 7.62 x 39mm |
| Capacity | 30 |
| Model | |
| Product Type | AK |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Shipping Weight | 11.365 |
| Sights | Adjustable Sights |


Reviews
There are no reviews yet.