DANIEL DEFENSE PCC SBR, 8.3″ NFA
$1,949.00
DANIEL DEFENSE PCC SBR, 8.3″ NFA
12 in stock
Additional information
| UPC | 818773024334 |
|---|---|
| Manufacturer | Daniel Defense |
| Manufacturer Part Number | 0218908291 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Silencer |
| Barrel Length | 8.3" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 30 + 1 |
| Model | |
| Number of Magazines | 1 30 rd. |
| Product Type | SBR |
| Rate of Twist | 1-IN-10" |
| Shipping Weight | 1.0 |
Be the first to review “DANIEL DEFENSE PCC SBR, 8.3″ NFA” Cancel reply
Related products
-
Wojtek Weaponry 12″ Long Allen Wrench, 1/8″
$10.00 -
Wojtek Weaponry 12″ Long Allen Wrench, 5/64″
$10.00 -
Out of stock
Steel FMDA DD26.2 Rail Kit
$45.00 -
Glock Slide Lock Springs, 10 Pack
$15.00 -
Complete Gas Block Rebuild Kit, Clamp or Set Screw
$8.00 -
Infinite Block Adjustment Screw, NiPTFE Coated
$10.00

Reviews
There are no reviews yet.