$635.00
Inglis 12000001 P-35 Hi-Power 9mm 4.7″ 15+1 Nickel
18 in stock
Additional information
| UPC | 723551446539 |
|---|---|
| Manufacturer | SDS Imports |
| Manufacturer Part Number | 12000001 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Finish | Stainless |
| Barrel Length | 4.70" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 |
| Length | |
| Number of Magazines | 2 |
| Rate of Twist | 1:10" RH |
| Safety | Ambidextrous Lever |
| Shipping Weight | 3.2 |
| Sights | FS: Fiber Optic RS: U-Notch |
| Sights Type | Fiber Optic Green Front/Black Serrated Rear |
| Slide Description | Serrated |
| Model |


Reviews
There are no reviews yet.