$1,994.00
KRISS USA VECTOR SBR 9MM 5.5″ DELTA 40+1
Out of stock
- Additional information
Additional information
| UPC | 810172121263 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV90-3SWD00 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | SHORT BARREL RIFLE |
| Barrel Length | 5.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 40 |
| Model | |
| Number of Magazines | 1 40 rd. |
| Product Type | NFA – Short Barrel Rifle |
| Rate of Twist | 1-IN-10" |
| Safety | Ambidextrous |
| Shipping Weight | 1.0 |
| Sights | Front/Rear Flip Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |


Reviews
There are no reviews yet.